مزایای تبلیغ در اپلیکیشن موبایل

شاید مهمترین مزایای تبلیغات در  اپلیکیشن موبایل  هدفمند سازی تبلیغات می باشد به این صورت که شما می توانید تعیین کنید که برای  مردم در چه موقعیت جغرافیایی  و در چه ساعتی از شبانه روز  با کدام اپراتور موبایل در چه مدل کاربران اینترنتی  حتی با چه نوع گوشی همراهی نمایش داده شود . حتما تبلیغ شما باید مرتبط با فعالیتی که در حال انجام آن هستید باشد .

مزایایی دیگری که دارد عبارت است از

تبلیغ بین جامعه هدف به صورت متمرکز توزیع می شود زیرا اپلیکیشن موبایل توسط کسانی دانلودمی شود که به این موضوع علاقه دارند.

.انتشار سریع برنامه بین افراد بدلیل کاربردی بودن برنامه محتوی به صورت خود جوش بین دوستان و آشنایان توزیع می شود.

. نداشتن تاریخ انقضا به عنوان مثال تبلیغ بوسیله یک بیلبورد تبلیغاتی و یا چاپ در روزنامه  حداکثر برای یک ماه دوام دارد در صورتی که این روش دارای ماندگاری بالایی است.

.امکان اینکه سازمان با مشتری در ارتباط باشد و از بازخورد و نظرات آن مطلع شود در این روش وجود دارد

.در این روش تبلیغاتی امکان ارتباطی مشتری با اسپانسر و یا سازمان هنگام انتخاب یا خرید محصول می باشد

.امکان برندسازی با اپلیکیشن موبایل فروشگاهی

. حمایت مالی از یک برنامه مرتبط با کسب و کار علاوه بر اثرات تبلیغاتی و تاثیر بر رشد فروشوآگاهی برند می تواند در قالب یک فعالیت در راستای مسئولیت های اجتماعی سازمان تلقی گردد.

تبلیغات آنلاین:

یکی دیگر از راحت ترین و در عین حال بهترین روش های کسب درآمد در دنیای اپلیکیشن ها کسب درآمد از نمایش تبلیغات آنلاین در حال اجرای اپلیکیشن است. در این حالت کاربر در حین بازی هر از گاهی با نمایش یک تبلیغ روبرو میشود و مسلما ممکن است برخی تبلیغات برای کاربر قابل توجه باشد و کاربر را به سمت فروشنده یا ارائه دهنده خدمات یا کالای مذکور از طریق تبلیغ در اپلیکیشن هدایت کند. با توجه به میلیون ها کاربر گوشی های همراه این روش یکی از محبوب ترین روش های تبلیغاتی در حال حاضر به شمار میرود

.منبع:اپ چار

نظر خود را بنویسید

  • هنوز نظری برای این پست ارسال نشده است. اولین نظر را شما ارسال کنید!

نظر خود را بنویسید